• Váš košík je prázdný.

Dřevěná komoda s 20 šuplíky na kolečkách, Chic Antique

23 900 Kč
ks

Tato komoda se 20 zásuvkami jako by vypadla ze starého koloniálu. Do všech těch šuplíčků jistě schováte vše, co potřebujete. Pravé dřevo v kombinaci s černým kovem na úchytkách a kolečkách dodá vašemu interiéru pravý vintage nádech. Výhodou komody je, že je mobilní, na kolečkách.

Dánská značka Chic Antique vyrábí nábytek i bytové doplňky převážně ve vintage stylu a inspiruje se tradicí francouzského venkova a bleších trhů. Chic Antique je ztělesněním francouzského venkovského stylu s rustikálním vzhledem v kombinaci s elegantními detaily a francouzskou romantikou a šarmem.

K doručení od září 2021, možné předobjednat.

Tento produkt najdete v kategorii "zboží na objednávku". Často jde o zboží, ať už nábytek nebo další vybavení, které jste měli možnost vidět jako vybavení u nás v obchůdcích. A tak dlouho jste chodili a ptali se na něj, až jsme se rozhodli, umožnit i vám tyto produkty si objednat. DODACÍ DOBA JE ZPRAVIDLA 2 - 4 TÝDNY, není-li uvedeno jinak. Zároveň si vyhrazujeme právo na změnu dodací doby vzhledem k lhůtám dodavatele.

Popis produktu:

  • Rozměry: V 75 / Š 156 / H 38,5 cm
  • Materiál: jedlové dřevo, překližka, kov (starožitná černá barva)

Zpět   Doporučit  

bylobylibo
Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím