• Váš košík je prázdný.

Kousátko / První zubní kartáček HAMICO

260 Kč
ks

Obdobím prořezávání zoubků si musí projít všechna miminka – během této doby si vloží do pusy cokoli, co jim pomůže zklidnit bolavé dásně a prořezat první zoubky. Ideálním pomocníkem se může stát právě toto kousátko, které bylo vyvinuto japonskými dentisty. Rukojeť ve tvaru číslice 8 lze snadno uchopit a držet z libovolného směru, i když děti nemají vyvinutou žádnou sílu úchopu. Dvojité otvory usnadňují dětem samostatné ovládání a manévrování a jsou dokonale dimenzovány pro dětské prstíky. Celé kousátko je hladké bez nebezpečných hran - děti mohou žvýkat, kde se jim zlíbí, bez obav ze zranění. 

Důležitým bezpečnostním prvkem kousátka / zubního kartáčku Hamico je 360stupňový ohebný krk. A to proto, že 1 ze 4 nehod způsobených zubním kartáčkem je způsobena pádem dětí, když mají kartáček v ústech. Tento první kartáček je ale tak měkký a ohebný, že ani při pádu žádné zranění nehrozí.

Promyšlený je i použitý materiál. Extra měkký, vysoce kvalitní, 100% netoxický elastomer, bez vůně a BPA, který umožňuje vyvinout ten správný tlak na dásně bez poškrábání. Elastomer také poskytuje jemnou úlevu od nepohodlí při prořezávání zoubků. Design kousátka ve tvaru kartáčku umožňuje snadné a efektivní žvýkání a jemné masírování a čištění citlivých dásní. Design také podporuje snadný přechod z kousátka na zubní kartáček - a pomáhá tak rozvíjet zdravou hygienickou rutinu od kojeneckých let. 

Popis produktu:

  • Bezpečné použití pro děti od 3 měsíců.
  • Ergonomická rukojeť ve tvaru číslice 8
  • Ohebný krk o 360°
  • Materiál: 100% netoxický elastomer bez vůně a BPA
  • Vyrobeno v Japonsku

Zpět   Doporučit  

bylobylibo