• Váš košík je prázdný.

Přenosné ohniště House Doctor

7 900 Kč
ks

Vytvořte si na své zahradě nebo terase útulnou a romantickou atmosféru s tímto přenosným ohništěm. Zapalte oheň, opečte si klasické špekáčky nebo nějakou zdravější variantu. Nebo si jen tak užívejte pohled do plápolajícího ohně a zvuky praskajícího dřeva a příjemné sálající teplo. Uvidíte, že si tyto chvíle zamilujete celá rodina.

Dánská značka House Doctor = domácí lékař pro každý domov :-) House Doctor vám pomůže najít dokonalý nábytek a doplňky pro váš interiér i zahradu. House Doctor kombinuje skandinávský design s útulnou bohémskou atmosférou. Dokonalé materiály, odstíny a povrchy, provokativní, osobní a neformální styl, osobitá estetika a atmosféra harmonie - to vše způsobuje, že produkty House Doctor jsou velmi návykové....

Tento produkt najdete v kategorii "zboží na objednávku". Často jde o zboží, ať už nábytek nebo další vybavení, které jste měli možnost vidět jako vybavení u nás v obchůdcích. A tak dlouho jste chodili a ptali se na něj, až jsme se rozhodli, umožnit i vám tyto produkty si objednat. DODACÍ DOBA JE ZPRAVIDLA 2 - 4 TÝDNY, není-li uvedeno jinak. Zároveň si vyhrazujeme právo na změnu dodací doby vzhledem k lhůtám dodavatele.

Popis produktu:

  • Výška: 62 cm
  • Šířka: 55 cm
  • Materiál: železo

Zpět   Doporučit  

bylobylibo