• Váš košík je prázdný.

Skleněná konvička na čaj Gustave, 1,2 l

1 170 Kč
dočasně nedostupné

Vychutnejte si svůj čaj s konvičkou Gustave z borosilikátového skla francouzské designové značky OGO Living. Konvička byla navržena tak, aby čaj mluvil sám za sebe a čaj v ní uvařený hrál prim! Konvička vás okouzlí svým minimalistickým designem, ušlechtilými materiály a promyšlenými detaily:

Borosilikátové sklo

Umožní vám obdivovat všechny exploze barev, které váš čaj při vyluhování vyvolá. Borosilikátové sklo odolává vysokým teplotám a teplotním změnám. Široce používaný v potravinářství je tento materiál zdravý, protože nezadržuje žádný zápach a nešpiní. Konvičky lze použít k vaření horkého i studeného čaje.

Pevný a mikroperforovaný filtr z nerezové oceli 304

Sítko z nerezové oceli je plné kvalit - kromě odolnosti vůči teplu je nerezová ocel nepřátelská vůči množení bakterií, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Sítko je navíc dostatečně těsné a s mikroperforací, takže skrz mini dírky ani lístek čaje nepronikne, ale zároveň se chuť a vůně čaje správně rozvine.

Akátové víko (standard FSC)

Ušlechtilé a certifikované akátové dřevo nevyžaduje zdravotně závadné ošetřování a je známo, že dlouho vydrží. Akát je také dřevo, které se málo zahřívá, díky čemuž se o víko nespálíte. Ergonomický tvar víka omezuje tepelné ztráty přizpůsobením tvaru filtru.

Popis produktu:

  • Rozměry: průměr cca 10 cm, výška cca 21 cm
  • Objem: 1200 ml
  • Materiál: borosilikátové sklo, sítko z nerezové oceli, víčko z akátového dřeva
  • Lze mýt v myčce nádobí (s výjimkou dřevěného víka)
  • Výrobce: OGO Living, Francie

Zpět   Doporučit  

bylobylibo

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?