• Váš košík je prázdný.

Vonná runová svíčka, Smells like spells

ks

Ručně vyráběné aromatické svíčky od litevské značky Smells like spells z kolekce Norse Magic jsou inspirované severskou mytologií. Každá svíčka má magický runový nápis. Kouzelná vůně těchto svíček vychází ze starých zvyků, tradic a víry, že každá rostlina nebo aroma má svůj vlastní magický účel. Je to jako čarodějnický recept, ve kterém každá rostlina a její aroma mají velmi důležitou aromaterapickou a magickou funkci. Pro své aromaterapeutické vlastnosti byly svíčky z kolekce Norse Magic vždy spojeny se jménem některého ze severských bohů nebo bohyní, kteří jako patroni a patronky přinášejí svíčkám magickou a spirituální sílu. 

Svíčky jsou vyrobené výlučně z přírodního sójového vosku, který hoří až 2x déle než obyčejný vosk, čistým plamenem a bez toxických zplodin. Svíčka je vybavena kvalitním bavlněno-lněným knotem. Zabalené jsou v elegantní papírové krabičce. K dispozici ve třech variantách:

FREYR - podle severské boha Freyr, který je patronem hojnosti a plodnosti. Magická vůně patchouli, amber a myrthy. Zaseje do vašeho domova semínko finanční prosperity.

EIR - podle severské bohyně Eir, která ochraňuje a přináší tolik potřebné zdraví. Magická vůně bergamotu, cedrového dřeva a eukalyptu. Pomáhá získat a posílit duševní i fyzickou sílu a celkové zdraví.

NORNS - Norns jsou v severské mytologii sudičky, které určují osud a přináší úspěch a štěstí. Magická vůně skořice, manga a orientálního koření. Dodají vám důvěru ve vlastní sílu a přitáhnou k vám osobní úspěch a štěstí :-)

Popis produktu:

  • Složení: 100% přírodní sójový vosk, vonné a éterické oleje
  • Bavlněno-lněný knot
  • Hmotnost: přibl. 330 g
  • Doba hoření přibližně 35 hod.
  • Vyrobeno ručně v Litvě

Zpět   Doporučit  

bylobylibo

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?