• Váš košík je prázdný.

Dárkový set Jdeme na návštěvu

1 326 Kč
ks

Vyrážíte na návštěvu a chcete udělat radost? Kamarádi vás pozvali na "kolaudaci" svého nového bydlení? Jdete k někomu, koho úplně neznáte, a chcete originální, ale neutrální dárek? 

S láskou balený, květinami zdobený.

Dárek se vzkazem? Rádi jej ručně napíšeme a k dárku vložíme. Stačí nám napsat text do poznámky při dokončení objednávky. 

 

Popis produktu:

Gimber 2 kusy: organický zázvorový koncentrát z nejlepšího bio zázvoru pěstovaného v Peru s citrony a dalšími jemnými bylinkami a kořením, 20 ml, složení: bio zázvor (obsah zázvoru min. 38%), bio třtinový cukr, bio citron, voda, bio koření, neobsahuje žádné konzervační ani přidané látky, sediment na dně je přirozenou vlastností, stačí před použitím protřepat
Vinné bonbóny značky Vinoos s příchutí šumivého vína. Měkké, žvýkací vinné bonbóny jsou vhodné pro vegetariány, neobsahují lepek, tuk, ořechy, želatinu ani laktózu ani umělá barviva. Zkrátka jsou chutné a zdravé! Neobsahují alkohol.
Držák na ubrousky s rozměry: 16 x 15,5 x 4 cm, neošetřené akátové dřevo s okenními otvory, přírodní produkt, zrno se může výrazně lišit od obrázku, vhodný pro ubrousky o rozměrech 12,5 x 12,5 cm
Papírové ubrousky s potiskem 12,5 x 12,5 cm, 20 kusů
Pevný kraftový papír s pvc víkem 29 x 21 x 9 cm, dřevitá vata
Dekorace sušenými sezónními květinami a stuhami, každý dárkový set je originál
Vyrobeno ručně a s radostí v bylobylibo.

Vyhrazujeme si právo jednotlivé produkty zaměnit za obdobné dle aktuání dostupnosti a domluvy se zákazníkem.

 

 

Zpět   Doporučit  

bylobylibo

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?