• Váš košík je prázdný.

Dárkový set Ve dvou

2 153 Kč
dočasně nedostupné

Dárek má potěšit! Často hledáte nějaký "neutrální dárek", co by udělal radost a byl nezapomenutelný? Tak tady je! Espresso šálky zvané "bábovička" od brněnské autorky Radky Linhartové vyniknou na dřevěných podšálcích a jejich majitelé je budou používat každý den, jsou vysoce návykové. Dobroty jako jsou vinné bonbóny a zázvorový Gimber sice vydrží jen chvíli, ale nadchnou. Pojďte udělat radost!  

S láskou balený, květinami zdobený.

Dárek se vzkazem? Rádi jej ručně napíšeme a k dárku vložíme. Stačí nám napsat text do poznámky při dokončení objednávky. 

 

Popis produktu:

Gimber 2 kusy: organický zázvorový koncentrát z nejlepšího bio zázvoru pěstovaného v Peru s citrony a dalšími jemnými bylinkami a kořením, 20 ml, složení: bio zázvor (obsah zázvoru min. 38%), bio třtinový cukr, bio citron, voda, bio koření, neobsahuje žádné konzervační ani přidané látky, sediment na dně je přirozenou vlastností, stačí před použitím protřepat

Vinné bonbóny značky Vinoos s příchutí šumivého vína. Měkké, žvýkací vinné bonbóny jsou vhodné pro vegetariány, neobsahují lepek, tuk, ořechy, želatinu ani laktózu ani umělá barviva. Zkrátka jsou chutné a zdravé! Neobsahují alkohol.

Autorský porcelán Radky Linhartové, šálek na espresso 2 kusy, česká ruční výroba, nezaměnitelný design, výška 4 cm, průměr 6 cm, materiál: porcelán, stříbrná patina, nevhodné do myčky

Dřevěné podšálky značky Raeder 2 kusy, akátové dřevo neošetřené, nevhodné do myčky, průměr cca 12 cm, nepravidelný tvar

Pevný kraftový papír s pvc víkem 29 x 21 x 9 cm, dřevitá vata
Dekorace sušenými sezónními květinami a stuhami, každý dárkový set je originál
Vyrobeno ručně a s radostí v bylobylibo.

Vyhrazujeme si právo jednotlivé produkty zaměnit za obdobné dle aktuální dospupnosti a domluvy se zákazníkem.

 

 

Zpět   Doporučit  

bylobylibo