• Váš košík je prázdný.

Hrnek na čaj se sítkem Juliet, 475 ml

ks

Vychutnejte si svůj čaj v parádním kameninovém hrnku Juliet od francouzské designové značky OGO Living. Hrnek má velkorysou kapacitu 475 ml a jeho součástí je nerezové sítko a dřevěné víčko. Hrneček vás okouzlí svým minimalistickým designem, ušlechtilými materiály a promyšlenými detaily:

Kamenina

Tento materiál je známý po staletí a je extrémně odolný vůči nárazům i skvrnám, které může čaj způsobit. Kamenina je každodenní praktický spojenec - lze ji mýt v myčce nádobí a je vhodná i do mikrovlnné trouby.

Pevné a mikroperforované sítko z nerezové oceli 304

Sítko z nerezové oceli je plné kvalit - kromě odolnosti vůči teplu je nerezová ocel nepřátelská vůči množení bakterií, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Sítko je navíc dostatečně těsné a s mikroperforací, takže skrz mini dírky ani lístek čaje nepronikne, ale zároveň se chuť a vůně čaje správně rozvine.

Akátové víko (standard FSC)

Ušlechtilé a certifikované akátové dřevo nevyžaduje zdravotně závadné ošetřování a je známo, že dlouho vydrží. Akát je také dřevo, které se málo zahřívá, díky čemuž se o víčko nespálíte. Ergonomický tvar víka omezuje tepelné ztráty přizpůsobením tvaru hrnku a sítka.

Popis produktu:

  • Rozměry: průměr cca 9 cm, výška cca 13 cm
  • Objem: 475 ml
  • Materiál: kamenina, sítko z nerezové oceli, víčko z akátového dřeva
  • Lze mýt v myčce nádobí (s výjimkou dřevěného víka)
  • Výrobce: OGO Living, Francie

Zpět   Doporučit  

bylobylibo

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?