• Váš košík je prázdný.

Snippers DIY - Vyrob si svůj vlastní drink!

ks

Vyrobte si vlastní whisky nebo stařený sudový gin s pomocí Snippers. Snippers je holandský výraz pro dřevěné chipsy. Dřevěné chipsy uvnitř láhve pochází ze skartovaných sudů ze skotské whisky, které se na výrobu whisky používají již desítky let, nebo u varianty gin z mírně opečeného dubu, ze kterého se běžně vyrábějí sudy. Přestože jsou chipsy malé, stále obsahují hodně kouřové, jemné chuti. Tato příchuť se uvolní po přidání čirého alkoholu, jako byste stárli alkohol v dřevěném sudu.

Postup:

1. Začněte přidáním čirého alkoholu, jako je vodka nebo suchý gin. Vždy se ujistěte, že alkohol obsahuje alespoň 30% alkoholu. Nepřidávejte whisky, protože by to nemělo téměř žádný účinek. Na štítek napište datum lahve a typ alkoholu, který jste použili.

2. Jakmile láhev naplníte, nechte ji zrát na chladném a tmavém místě. Dřevěné chipsy začnou pomalu uvolňovat svou kouřovou chuť a hřejivou barvu. Neváhejte každou chvíli ochutnat, abyste si vyzkoušeli, jak se chutě v průběhu času vyvíjejí. Tento proces trvá přibližně osm týdnů, ale klidně zjistěte, co se stane, pokud jej necháte stárnout déle.

3. Po osmi týdnech je čas servírovat vlastní whisky / gin. Před vypitím alkohol přefiltrujte nebo opatrně nalijte. Dávejte pozor, abyste do sklenice nenalili žádné dřevěné chipsy. Také nikdy dřevěné chipsy nejezte.

4. Na zdraví! Vychutnejte si svůj vlastní drink!

​Popis produktu:

  • Objem láhve: 350 ml
  • Obsahuje:
  • Whisky snippers - dřevěné chipsy z použitých sudů od skotské whisky
  • Gin snippers - mírně opečené dubové dřevěné chipsy
  • Výrobce: Spek Amsterdam, Holandsko

 

Zpět   Doporučit  

bylobylibo
Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím