• Váš košík je prázdný.

Vonné čajové svíčky, 6 ks, Smells like spells

ks

Ručně vylévané aromatické čajové svíčky od litevské značky Smells like spells z kolekce Norse Magic jsou inspirované severskou mytologií. Kouzelná vůně těchto čajových svíček vychází ze starých zvyků, tradic a víry, že každá rostlina nebo aroma má svůj vlastní magický účel. Je to jako čarodějnický recept, ve kterém každá rostlina a její aroma mají velmi důležitou aromaterapickou a magickou funkci. Pro své aromaterapeutické vlastnosti byly svíčky z kolekce Norse Magic vždy spojeny se jménem některého ze severských bohů nebo bohyní, kteří jako patroni a patronky přinášejí svíčkám magickou a spirituální sílu. 

Svíčky jsou vyrobené výlučně z přírodního sójového vosku, který hoří až 2x déle než obyčejný vosk, čistým plamenem a bez toxických zplodin. Zabalené jsou v elegantní papírové krabičce. K dispozici ve čtyřech variantách:

FREYA - podle severské bohyně Freya, ochránkyně lásky a vztahů mezi lidmi. Magická vůně růže, jasmínu a verbeny. Přináší do vztahů harmonii, radost a štěstí.

FRIGGA - inspirováno severskou bohyní Friggou, strážkyní rodinného krbu. Magická vůně mandlí, myrty a orientálního koření. Magická a spirituální síla svíčky ochraňuje váš domov a domácí pohodu.

EIR - podle severské bohyně Eir, která ochraňuje a přináší tolik potřebné zdraví. Magická vůně máty, limetky a myrhy. Pomáhá získat a posílit duševní i fyzickou sílu a celkové zdraví.

NORNS - Norns jsou v severské mytologii sudičky, které určují osud a přináší úspěch a štěstí. Magická vůně manga, skořice a orientálního koření. Dodají vám důvěru ve vlastní sílu a přitáhnou k vám osobní úspěch a štěstí :-)

Popis produktu:

  • 6 ks v balení
  • Složení: 100% přírodní sójový vosk, vonné a éterické oleje
  • Knot z přírodní směsi bavlny a papíru
  • Hmotnost: přibl. 120 g
  • Doba hoření přibližně 5 hod. / kus
  • Vyrobeno ručně v Litvě

Zpět   Doporučit  

bylobylibo

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?