• Váš košík je prázdný.

Chladící kostky Täljsten Whisky Stones

690 Kč
ks

"Whisky on the rocks rocks!" Originální chladící kameny snižují teplotu vaší whisky nebo jiného nápoje, aniž by jej ředily. Jeden, dva, tři nebo čtyři kameny a vaše whisky si zachovává veškerou sílu a bohatost své chuti. Originální chladící kameny Täljsten umožní snížit teplotu vaší whisky z 20 ° C na 10 ° C bez jakéhokoli ředění. Můžete si tak vychutnat whisky vychlazenou v nejčistší podobě s plnou chutí a vůní.

Chladící kameny jsou vyrobené z mastku, který je znám pro své jedinečné tepelné vlastnosti - absorbuje teplo nebo chlad, které potom pomalu uvolňuje. Mastek je 100% přírodní  a velmi měkký kámen, který se velmi snadno zpracovává a který lidé používají již po tisíce let. Již Vikingové jej používali k výrobě hrnců na vaření a kuchyňského náčiní. Jeho použití k ochlazování se však zrodilo teprve nedávno, když v 90. letech značka Täljsten přišla s konceptem Whisky stones, "ledových kostek, které se nikdy nerozpustí".  Všechny produkty Täljsten jsou navrženy a vyrobeny výhradně ve Švédsku z tradičního mastku těženého již od 16. století v Handölu ve švédské oblasti Jämtland. 

Ponořte je do vaší sklenice a zažijte skutečnou chuť "whisky on the rocks"!

Popis produktu:

  • Balení obsahuje 8 ks originálních Tjälsten kostek, každá o rozměrech 2x2x2 cm, a sáček na potraviny Cold Pack.
  • Použití: Před prvním použitím kameny opláchněte vodou a osušte. Kameny vložte alespoň na 2 hodiny před použitím do mrazničky v přiloženém sáčku Cold Pack. Až budete připraveni podávat svou whisky nebo jiný nápoj, vložte 2 - 4 kameny do sklenice a poté na ně nalijte nápoj (je důležité respektovat toto pořadí). Nápoj se ochladí bez ředění. U 4 cl whisky se sníží teplota nápoje o 2,5 °C na jednu kostku.
  • Kameny Täljsten Whisky jsou vhodné do myčky.
  • Originální kameny Täljsten, které se několik minut zahřívají v mikrovlnné troubě, lze také použít k opětovnému ohřívání nebo udržování teploty všech druhů nápojů.
  • Vyrobeno ve Švédsku
  • Kameny na whisky vyrobené z jiných materiálů než švédského mastku, ať už přírodních či jiných, jsou kopiemi původního konceptu Täljsten. Vždy upřednostňujte originál před kopií!

  •  

Zpět   Doporučit  

bylobylibo

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?